logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Výletní Restaurant a penzion

Typ: Penzion
Oblast: Západní čechy
Město: Tisová - Nejdek
Adresa: Tisová 82 Nejdek 362 21
Cena: po telefonu

Zobrazit na mapě

Výletní restaurant Kukačka

Výletní restaurant "Kukačka" je známa v Krušných horách již od roku 1920. Ze zahradní terasy i přímo z restaurace je možné shlédnout jižní část Krušných hor a Slavkovský les. Restaurované pokoje s koupelnou a WC jsou připraveny ke krátkým i dlouhodobým pobytům. Na jídelních lístcích najdete Krušnohorské i mezinárodní speciality a vegetariánská jídla.

Poloha v 762 m.nadmořské výšky nám poskytuje při posezení na venkovní terase i přímo z restaurace je možné shlédnout jižní část Krušných hor a Slavkovský les s rozhlednou na Krásenském Vrchu, část Karlových Varů i špičky paneláků Sokolova na sídlišti Michal, při dobré viditelnosti lze vidět rozhledna Dyleň u Chebu.

- česká i mezinárodní kuchyně
- snídaně, obědy, svačiny, večeře
- svatby, rauty, jednání, firemní i rodinné akce
kapacita:
- restaurace: 30 míst
- salonek: 85 míst
- venkovní posezení: 200 míst

Náš rodinný podnik je proslulý vlídným přístupem k zákazníkům, příjemnou polohou a hlavně překrásným výhledem do okolní krajiny Krušných hor a Zápaních čech. Po řadu let jsme součástí rodinných oslav jako  jsou jubilejní oslavy, svatební hostiny, narozeninové párty, křtiny, ale i smuteční...

Ubytování
Přítulné dvoulůžkové i čtyřlůžkové  pokoje s koupelnou a WC jsou připraveny k víkendovým i dlouhodobým pobytům se snídaní s polopenzí či plnou penzí i se zajištěním pitného režimu pro školy, turistické skupiny, sportovní soustředění, ale i relaxační , odpočinkové, ozdravné , lyžařské a...
BCAA aminokyseliny pro nárůst svalů