logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pátek (19.01.2018)
SVÁTEK: Doubravka
ZÍTRA: Ilona

*** Restaurace u Přístavu Děčín

Telefon: Tel.: + 420 412 532 557 Mob.: +420 603 522 707
Webové stránky: www.restaurace-upristavu.cz
Typ: Restaurace
Oblast: Severní čechy
Město: Děčín
Adresa: Labské nábřeží 669/2 Děčín 4 405 02
Cena: dle ceníku nebo dohodou E – mail: upristavudecin@seznam.cz

Zobrazit na mapě

Rodinná restaurace U přístavu Děčín

Historie Restaurace 

 

Restauraci U přístavu dal v letech 1907 až 1908 postavit hrabě František Thun Hohenstein, jako restaurační a hotelovou stavbu, při zastávce osobní dopravy „Podmokly-Město“ Sasko – české paroplavební společnosti. Celé období až do současnosti sloužil objekt jako restaurace. Poslední rekonstrukce a modernizace proběhla po ničivých povodních v roce 2002.

Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylově zařízené restauraci s kapacitou 45 míst, letní terasu s nádherným výhledem na řeku Labe a Děčínský zámek. Terasa má kapacitu 70 míst. Restaurace má vlastní parkoviště, wi – fi připojení zdarma. V restauraci je od 11.00 – 15,00 hod kouření zakázáno

Pořádáme svatby, rodinné oslavy, firemní akce, obchodní jednání, smuteční hostiny, abiturientské večírky, rauty atd.

Veškeré jídla podávaná v naší restauraci připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Polévky a tradiční česká jídla, která nabízíme v denní nabídce vycházejí z receptů našich babiček a maminek a tak neváhejte a přijďte ochutnat. Personál restaurace U přístavu se těší na Vaší návštěvu.

Otevřeno denně 10,30

Město Děčín

Děčín, rozdělený tokem řeky Labe, leží na rozhraní Českého středohoří a Děčínské vrchoviny (Labské pískovce). Ve vývoji města hrála rozhodující roli doprava, zpočátku pouze lodní, ale od poloviny 19.století také železniční a ve druhé polovině 20.století i silniční. Stala se sjednocujícím prvkem jinak odlišného vývoje na obou březích Labe a značně ovlivnila urbanistický a stavební vývoj v celé Děčínské kotlině. Spolu s průmyslovou zástavbou změnila tvář krajiny i samotného města. Přesto si zdejší přírodní prostředí uchovalo atraktivitu a Děčín na sebe nadále upoutává pozornost především svým umístěním v krajině.

Restaurace v Děčíně a Zoo Děčín

Restaurace je z jedné strany obklopena skalním masívem – Pastýřská stěna, ze které je nádherný výhled na celý Děčín, z restaurace se krásnou procházkou lesem dostanete na zmíněnou vyhlídku cca za dvacet minut. Procházku můžete spojit s prohlídkou Zoo, které je situována taktéž na Pastýřské stěně a které v posledních letech doznala velkých změn a má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout.

Děčínský zámek

Na letní terase restaurace U přístavu je nádherné posezení s krásným výhledem na řeku Labe a Děčínský zámek, který je taktéž po rozsáhlých opravách přístupný pro veřejnost. Pěšky jste z naší restaurace na zámku za cca 40 min.

Tipy na výlet – sport

Restaurace je umístěna 10 min pěší chůze od vlakového nádraží. Sportovně naladěným návštěvníkům Děčín nabízí termální koupaliště a krytý plavecký areál se dvěma tobogány, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalová hřiště a mnoho dalšího.

Tipy na výlet – turistika Hřensko

Na své si však přijdou hlavně milovníci turistiky, jak Děčín, tak přilehlé okolí a hlavně nedaleké Hřensko jako brána do Česko-saského Švýcarska, nabízejí nepřeberné množství tipů na výlet. V letních měsících jezdí pravidelně osobní loď z Děčína do Hřenska a zpět.Její kotviště vidíte z restaurace U přístavu, neboť je takřka naproti přes řeku Labe.

Restaurace U Přístavu Děčín facebook

 

  • Denní nabídka
  • Akce
  • Jídelní lístek
  • Nápojový lístek

  • nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
    Doplňky pro odvodnění diuretika a suplementy