logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Středa (17.01.2018)
SVÁTEK: Drahoslav
ZÍTRA: Vladislav

*** Restaurace Slunce Podbořany

Telefon: +420 723 688 003
Webové stránky: www.sluncepodborany.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY PODBOŘANSKO
Oblast: Severní čechy
Město: Podbořany
Adresa: Masarykovo nám. 441 01 Podbořany
Cena: dle ceníku nebo dohodou

Zobrazit na mapě

Restaurace Slunce Podbořany

-

-

Restaurace Slunce Podbořany

RESTAURACE SLUNCE, Masarykovo nám. 32,
Podbořany, 441 01

E -mail: michaelgalus@seznam.cz
+420 723 688 003


Vážení zákazníci, milí hosté, vítejte v naší restaurace Slunce Podbořany. Najdete nás přímo na náměstí v Podbořanech v okrese Louny.

Nabízíme Vám nejen příjemné posezení u chutného oběda, či jen tak s přáteli u sklenky dobrého piva či vína, ale též ideální prostor pro firemní akce, svatby, rodinné oslavy, rauty, pohřební hostiny, promoce apod.

-

Tradiční česká kuchyně

Snažíme se uspokojit nároky každého hosta. Vybere si u nás fanoušek zdravého odlehčeného salátu i pořádného hovězího steaku.

Ideální místo pro rodiny

Neustále zlepšujeme naší restauraci tak, abychom vytvořili přátelské a klidné prostředí, a i proto vítáme rodiny i s dětmi.

Příjemné prostředí a ochotná obsluha

Abyste odešli s dobrým pocitem a chutí přijít znovu je naše hlavní mise. Děláme pro to maximum a přinášíme nové standardy.

Jídelní lístek- aktuální informace - rozkliknout tento odkaz

Denní menu

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Úvod

Restaurace

Rezervace

Fotogalerie

Kontakt

-

O restauraci

Restaurace Slunce se nachází přímo na náměstí v Podbořanech a již mnoho let je tradičním místem k setkání. Naši hosté ví, že získají vysoký standard služeb, a proto se vracejí.

Zakládáme si na příjemném prostředí a kvalitní nabídce, ve které si vybere každý návštěvník. Můžete proto u nás očekávat rozsáhlý výběr piv, kvalitní moravská vína a vybrané speciality české i mezinárodní kuchyně. Náš personál je tu pro vás připraven každý den a to v případě běžné návštěvy nebo i individuálně domluvené soukromé akce, kdy se vám postaréme o kvalitní gastronomický zážitek.

Restauraci najdete v samém srdci Podbořan.
Navštivte nás a přesvědčete se o kvalitě námi nabízených služeb.

 

-
-
-

nahled
Sportovní výživa a posilovací stroje Ronnie.cz