logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pátek (19.01.2018)
SVÁTEK: Doubravka
ZÍTRA: Ilona

*** Restaurace Lokál Chomutov a penzion

Telefon: +420 474 621 054, 602 424 122
Webové stránky: www.penzionlokal.w1.cz
Typ: Restaurace
Oblast: Severní čechy
Město: Chomutov
Adresa: Blatenská 831 Chomutov 43001
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: N 50°27.95660', E 13°24.54400'

Zobrazit na mapě

Restaurace Lokál Chomutov a penzion

-
Klikem zavřete okno

-

Penzion Lokál s restaurací Chomutov

Penzion se nachází 500 m od centra města Chomutova.

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích.


Klikem zavřete okno

Stravování je možné formou plné penze.

Každý pokoj je vybavený vlastním televizorem/SAT, ledničkou, sociálním zařízením a sprchou.

Hosté mají k dispozici také restauraci s kapacitou 40 míst, kde se podávají jídla české kuchyně. Možné je posedět nejen v prostorách restaurace, ale také v zahradní restauraci, která je součástí areálu.


Klikem zavřete okno

Restauraci lze zarezervovat pro různé soukromé akce.

Ve dvoře je k dispozici uzamykatelná garáž pro kola nebo motocykly. Parkování na vlastním uzamykatelném parkovišti s kapacitou pro 8 vozidel.

 Hosté pensionu mohou navštívit známý Podkrušnohorský zoopark, který nabízí podívanou na několik set zvířat, projížďku lokálkou Amálkou nebo Safari expresem. Chomutov se nachází na hlavním silničním tahu ve směru Praha Berlín a také na spojnici mezi Ústím nad Labem a Chebem. V okolí Chomutova i ve městě samotném jsou průmyslové zóny Severní pole, Královský vrch v Kadani, Verne v Klášterci nad Ohří. Vše ve vzdálenosti do 20 km. Stejně daleko je také průmyslová zóna v Podbořanech.

Autobusové i vlakové nádraží je od penzionu vzdálené cca. 1 km.

Kulturní vyžití

Do 1 km od pensionu se nachází městské divadlo, ve kterém se konají nejen plesy a taneční zábavy, ale také divadelní představení. Nedaleko ubytovacího zařízení je kino s dolby surround zvukem. Ve městě je několik diskotékových klubů a řada zpřístupněných památek. Do 20 km je možnost prohlédnout si hrad Hasištejn, františkánský klášter v Kadani či zámek s lázeňskou zónou v Klášterci nad Ohří a zámek Červený Hrádek.

Sportovní aktivity

Tenisové kurty a sportovní areál pět minut chůze přímo od pensionu. V centru města jsou městské lázně se sportovní halou. Vyhledávaný je také Aqua park v Klášterci nad Ohří s nejdelším tobogánem v České republice. Přímo v Chomutově najdou hosté areál Kamencového jezera, jediného svého druhu na světě. Na vedlejší nádrži je možnost vodního lyžování. K cykloturistice, pěším túrám nebo jen procházkám zve malebné Bezručovo údolí vzdálené 500 m.

 

AKTUÁLNÍ CENÍK

Ceník

Galerie

Kontakt

Screenshot - http://www.penzionlokal.w1.cz - Penzion Lokál

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde