logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Restaurace a penzion Lesní zámeček Belveder

Telefon: 773636446 - p. Zuzák
Webové stránky: www.belvederjachymov.cz
Typ: Penzion
Oblast: Západní čechy
Město: Jáchymov
Adresa: Karlovarska 411, Jáchymov
Cena: kontakt@belvederjachymov.cz

Zobrazit na mapě

Vítejte v RESTAURACI A PENSIONU

Lesní zámeček Belveder

Vítáme vás v naší nově otevřené rodinné restauraci a penzionu Lesní Zámeček Belveder, nacházející se v krásném lesním prostředí lázeňského města Jáchymov. Kromě pochoutek Vám naše restaurace a penzion nabízí možnost přespání v pokojích za bezkonkurenční ceny  a pořádání soukromých akcí - svatby, rauty, firemní večírky, apod.

Také u nás občasně pořádáme hudební večery s živou muzikou. Otevřeno máme každý všední den od 12:00 a o víkendech od 11:00. Přijďte k nám do krásného prostředí naší restaurace nebo posedět na venkovní terase, přímo v lese. Kromě obědů a večeří si můžete dopřát zmrzlinové poháry, domácí štrůdl, víno a další pochoutky

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v našem penzionu vám nabízíme za bezkonkurenční ceny

 

Nově nabízíme ubytování v domečku.

Zcela samostatný vstup, soukromí, vlastní kuchyň, koupelna, TV, postel 200 x 180 cm, posezení, rozkládací gauč, možnost přistýlky

AKTIVITY - VOLNÝ ČAS

 Lázeňské vycházkové trasy lesem v bezprostředním okolí restaurace Belveder

tenisový kurt - 50m, minigolf - 100m

půjčovna kol - 150m, aquapark - 250m

hřiště pro děti - 200m

Zimní vyžití:

sjezdovka přímo v Jáchymově a lyžařské středisko Boží Dar pouhých 5 km!!!

SOUHRN INFORMACÍ

Popis ubytování

Vítáme vás v naší nově otevřené restauraci Lesní Zámeček Belveder. Kromě pochoutek naší restaurace Vám také nabízíme možnost přespání v našich pokojích za bezkonkurenční ceny a pořádání soukromých akcí - svatby, rauty, firemní večírky, apod.
A v neposlední řadě, od úterý do čtvrtka a také o víkendech, vždy od 20:00, u nás hraje živá muzika. Otevřeno máme každý všední den od 12:00 a o víkendech od 11:00. Přijďte k nám do krásného prostředí naší restaurace nebo posedět na venkovní terase, přímo v lese. Kromě obědů a večeří si můžete dopřát zmrzlinové poháry, domácí štrůdl, víno a další pochoutky. Také je k dispozici možnost sportovního vyžití – tenisový kurt, minigolf, aquapark - to vše v dosahu 300m.

Nabízené služby

Obědy, večeře, levné ubytování se snídaní nebo bez snídaně v romantickém prostředí, k dispozici možnost sportovního vyžití – tenisový kurt, minigolf, aquapark, dětské hřiště, půjčovna kol - to vše v dosahu 300m.

Vybavení

K dispozici Vám je naše restaurace a ubytování ve 3 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

Stravování

Stravováni k dispozici v naší restauraci přímo v objektu.

Okolí

Lesní Zámeček Belveder se nachází na kraji lázeňského města Jáchymov, směr Karlovy Vary. Je umístěn již přímo v lese, dostupný autem po odbočení z hlavní silnice spojující Jáchymov s Karlovými Vary. Pěšky dostupný po vycházkové lesní cestě.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Anabolické látky a legální anabolika pro svaly