logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Horský penzion-restaurace a relaxační centrum Ranč u Matěje

Telefon: Penzion +420474683216 mobil: +420737217556 Relaxační centrum volného času +420474683216 +420474624003 fax: +420474628811
E-Mail: vaclavkotal [zavinac] rancumateje.cz
Webové stránky: www.rancumateje.cz

Rychlý kontakt

E-Mail:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslici pět

Typ: Penzion
Oblast: Severní čechy
Město: Blatno u Chomutova
Adresa: Blatno 118 43001 Chomutov
Cena: viz www stránky nebo tel. dotaz nebo na vaclavkotal@rancumateje.cz

Zobrazit na mapě

 

 

Vítáme Vás na úpatí Krušných hor – 8 km od města Chomutov v našem nově vybudovaném relaxačním centru.Relaxační centrum nabízí ubytování v útulném penzionu se spoustou sportovně-relaxačních služeb. Prostředí je vhodné pro pořádání teambuildingových akcí, sportovních soustředění, oslav s přáteli, svatby..

 

Zapomeňte na stres dnešní doby a nechte se hýčkat. Dopřejte svému tělu uvolnění ve vířivé vaně, při masáži nebo v infrasauně. Všechny služby wellness můžete věnovat svým blízkým, rodičům či novomanželům jako dar formou dárkového poukazu.

 

Pro zlepšení kondice můžete navštívit posilovnu, tenisovou halu. Další možnost sportovního využití na koloběžkách, pétanque, ruské kuželky, trampolína.
Pro nevšední adrenalinový zážitek můžete vyzkoušet jízdu na vznášedle, čtyřkolkách nebo jízdu na koni.
V zimě se nechte zlákat nádhernými výlety na běžkách, nebo zkuste sjezdové lyžování na upravených sjezdovkách v blízkých lyžařských areálech s umělým zasněžováním a večerním lyžováním.

Ubytování

Pension Ranč u Matěje je pensionem rodinného typu.

Ubytování je poskytováno ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, vybavených novým nábytkem. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu se sprchou.

Pension disponuje restaurací, denním barem a salónkem. Na jaře a v létě je příjemné posezení na terase u pensionu s venkovním krbovištěm. Parkování pro hotelové hosty je možné přímo u pensionu zdarma.

V současné době jsme pro Vás otevřeli novou tenisovou halu, která se nachází přímo u pensionu.

Restaurant

Restaurace s barem poskytuje své služby denně od 8 do 22 hod. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Na přání připravíme menu pro skupiny, rauty, bussines menu. Restaurace a la carte je otevřena celoročně a nabízí především českou moderní a domácí kuchyni.

Z jídelního lístku si však můžete vybrat i jídla mezinárodní. Dále nabízíme speciální denní menu. Pro naše hosty dále nabízíme velký výběr tuzemských i zahraničních vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a především dobře vychlazené pivo z Hlinska.

Na objednávku možnost pořádání pro jednotlivce i skupiny netradiční oslavy, svatby, křtiny, firemní i zákaznické dny ve stylovém prostředí. V budově se nachází hobby koutek pro děti i dospělé (stolní fotbálek, společenské stolní hry aj.). Možnost půjčení kol a lyží.  Samozřejmostí je venkovní krboviště k uspořádání jakýchkoliv akcí pod širým nebem.   Pořádáme letní tábory, školy a školky v přírodě, sportovní soustředění.

Služby

 • celodenně otevřená stylová restaurace (velký výběr vín, alkoholické i nealkoholické nápoje, výborná česká i mezinárodní kuchyň) od 11:00 do 22:00 hod.
 • příjemný personál
 • salónek, školící místnost, Flipchart, Data projektor, PC
 • možnost uspořádání firemních setkání, rautů, rodinných oslav
 • zajištění živé hudby, disca, ohňostroje a dalšího kulturního programu
 • WIFI internet
 • možnost platby platebními kartami (recepce i restaurace)
 • hotelové parkoviště
 • letní terasa
 • posilovna
 • možnost zajištění praní a žehlení prádla

Od července 2010 – krytý tenisový kurt, Wellnes centrum – posilovna, infra sauna, masážní vířivka, stolní tenis

Dále jsme uzavřeli smlouvy s významnými partnery a přijímáme veškeré dárkové šeky a stravovací poukázky, které jsou v ČR platné. Věříme, že tato služba je právě pro Vás
Dále 15% sleva pro stálé hosty na pobyt delší jak 5 nocí.

PROVOZ RECEPCE: ... od 8:30 do 12:30 hod. a od 15:30 do 21:00 hod.

                                (v noci se hotel zamyká)
CHECK IN: ............... od 14:00 do 21:00 hod.
CHECK OUT: ............ do 11:00 hod.
SNÍDANĚ: ................od 8:00 do 10:00 hod.
VEČEŘE: ................. od 18:30 do 19:30 hod. (v případě polopenze)


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Sportovní výživa a posilovací stroje Ronnie.cz