logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Penzion Na Faře Nové Hamry

Telefon: + 420 602 296 857
Webové stránky: www.nafare.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY NOVÉ HAMRY
Oblast: Západní čechy
Město: Nové Hamry
Adresa: Nové Hamry 67 Nové Hamry 36221
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.3638497N, 12.7248350E

Zobrazit na mapě

Penzion Na Faře Nové Hamry

Levné ubytování Nové Hamry,Nejdek,Klínovec

-

-

Penzion Na Faře Nové Hamry

Nové Hamry 67 Nové Hamry 36221

Tel.:+ 420 602 296 857

email:info@nafare.cz

www.nafare.cz

GPS:50.3638497N, 12.7248350E

Penzion je jak už název napovídá nově zrekonstruovaná bývalá fara. Objekt se nachází vedle kostela v Nových Hamrech a nabízí krásný pohled do okolí. Hned naproti penzionu ve velké záchytné parkoviště.

Penzion je rodinného typu a proto zcela nekuřácký. Ve společenské místnosti je podlahové topení a velká spousta hraček což ocení především děti.

K relaxaci pak nabízíme odpočinek v sauně.

-

-

Stylově zařízený penzion, v prostorách bývalé fary, nabízí příjemné ubytování s romantikou horských obcí minulého století. Penzion je celý nekuřácký a tudíž vhodný pro rodiny s dětmi.

Obec Nové Hamry byla založena v 15. století horníky. Své jméno dostala podle nového hamru postaveného pod Dvorským vrchem.

Ubytování v nově restaurovaných prostorách s kapacitou 42 míst v 11 pokojích (1/2, 1/3, 9/4), vám poskytne příjemné prožití zde stráveného času.

Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a WIFI připojením na internet.

-

..

-

Tradiční česká kuchyně jenom umocní pohodu tohoto penzionu. Zdravý horský vzduch po době strávené na lyžích v zimní sezóně nebo v létě po pěší tůře či po vyjížďce na horských kolech, dozajista zlepší vaši chuť k jídlu.

Ubytování je se snídaní, polopenzí, popř. s plnou penzí

Možnosti využití penzionu Na Faře

Školení

Školní kurzy 

 Oslavy

Třídní srazy

Svatby 

 Firemní workshopy

Školy v přírodě 

 či sportovní soustředění

-

V těsné blízkosti penzionu je lyžařský areál "Nad kostelem" se třemi sjezdovkami s vleky a naproti přes silnici velké parkoviště. Sto metrů od penzionu je lyžařská školička pro děti a začátečníky s dvěma sjezdovkami a nedalekou půjčovnou lyžařských potřeb a horských kol.

-

..

-

Mezi penzionem a parkovištěm je horský bufet "Krmelec", ke kterému lze v zimě sjet na lyžích.

Lyžařské areály Boží Dar, Klínovec a Pernink jsou odtud cca 20 min. autem.

V okolí najdete trasy pro túry na běžkách po Krušnohorské magistrále i letní projížďky na horských kolech nebo pěší výlety přírodou Krušných hor.

Celoroční možnost výletů do sousedního Německa.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

-

Rozbor

-
foto-3.jpgfoto-1.jpg

Ubytování

Ubytování v penzionu je v 11 nově zrekonstruovaných stylově zařízených pokojích, (1/2, 1/3, 1/4, s možností přistýlky). Celková kapacita je 41 lůžek. Dětské postýlky půjčujeme zdarma. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC).

foto-2.jpg

Restaurace

Stravování v penzionu nabízí tradiční domácí českou kuchyni.

Snídaně jsou dle obsazenosti penzionu buď  servírované teplé snídaně nebo formou švédského stolu. Je možné si doobjednat také polopenzi nebo i plnou penzi. Oběd i večeře zahrnuje polévku a hlavní jídlo. Jsme zvyklí zajistit vegetariánské či bezlepkové stravování.

Stylově zařízená jídelna je vybavena podlahovým topením, což ocení zvláště děti.

Další možnost stravování nabízí bufet KRMELEC,  kde nabízíme celodenní rychlé občerstvení typu utopence, naložený hermelín, klobása a podobně. 

Tipy na výlety

Krásná příroda Krušných hor láká k výletům v každé roční době na kole, pěšky nebo na běžkách. Po Nových Hamrech jsou dvě naučné stezky. Na krásnou vyhlídku lákají rozhledny Pajndl nebo rozhledna na Blatenském vrchu.

V zimě je možné využít kvalitně upravené běžecké stopy v nejbližším okolí nebo se napojit na Krušnohorskou magistrálu a užít si delší tůru. Krušné hory nabízejí i kvalitní podmínky pro sjezdové lyžování. V Nových Hamrech jsou tři areály na lyžování U Smrku, Za Kostelem a ABC ski včetně školičky pro nejmenší lyžaře. V dojezdové vzdálenosti jsou ski areály na Plešivci, Klínovci, Potůčkách nebo na Perninku.

Další výlety lze podniknout do blízkých Karlových Varů nebo na Hrad Loket.

-

AKTUÁLNÍ INFORMACE

-

Home 

O nás 

Ubytování 

Restaurace 

Tipy na výlety 

Fotogalerie 

Ceník 

Rezervace 

Kontakt

-

Rezervace: + 420 602 296 857


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Sportovní potřeby a vybavení pro sportovce