logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Penzion Krista - Kraslice

Telefon: Telefon: +420 352 686 054 Fax: +420 352 696 648
Webové stránky: www.krista.cz
Typ: Penzion
Oblast: Západní čechy
Město: Kraslice
Adresa: Dukelská 753 Kraslice 358 01
Cena: pension@krista.cz

Zobrazit na mapě

Nabízíme Vám ubytování v příjemném rodinném prostředí v malebném kraji západních Čech v klínu Krušných hor.

Můžete si vybrat z pěti objektů: Pension Krista s restaurací se nacházejí v centru města Kraslice. Apartmány Krista, Kristína, Baník I a II se nacházejí v nedaleké obci Bublava.

Náš kraj skýtá mnoho možností hlavně pro odpočinek, ať už aktivní nebo pasivní. Milovníci zimních sportů mají možnost plně využít kilometry upravovaných běžeckých tratí, po kterých se dostanou až na nejvyšší vrchol Krušných hor - Klínovec .

Přímo v Kraslicích jsou v provozu 2 lyžařské vleky. Bublavské lyžařské středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a lyžařské výcviky. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a své místo na nich najdou jak začátečníci, tak pokročilí lyžaři. V blízkosti vleků je občerstvení, lyžařská škola i půjčovna lyžařského vybavení (Ski areál Bublava). Letní pobyty jsou stvořené pro pěší turistiku, cykloturistiku či sběr lesních plodů. Hraniční přechod Kraslice-Klingenthal dává možnost využít značené turistické stezky na obou stranách hranic. Zpestřením může být jízda na koni, návštěva nedalekých lázeňských měst jako jsou např. Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně nebo objevování krás v přírodním parku Přebuz.

Vyberte si z naší nabídky a přijeďte nás navštívit. Rádi se postaráme o Vaše pohodlí a zajistíme Vaši spokojenost.

Penzion Krista je umístěn přímo v centru města Kraslice. Město Kraslice se rozkládá na úpatí západočeské části Krušných hor v Kraslickém průsmyku.

Ubytování

Penzion Krista má pro své hosty připravené ubytování v celkové kapacitě 19 lůžek. Ty se rozkládají v jednolůžkovém, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Mezi vybavení všech pokojů patří vlastní koupelna s toaletou, televize se satelitním příjmem a internet. Děti jistě rády využijí dětský koutek, který je k dispozici v penzionu Krista v nekuřáckém salonku.

Mimo penzionu Krista také můžete využít ubytování v apatrmánech v obci Bublava. Zde jsou k dispozici apartmán Baník I, Baník II, Krista a Kristína. Pokoje v těchto apartmánech jsou dvou až šesti lůžkové. Zpříjemnit dny si můžete grilováním na zahradě, hrou šipek nebo míčových her. Pro děti je připravené pískoviště.


Restaurace

Restaurace penzionu Krista nabízí posezení až pro 100 hostů. V provozu je denně od 11 do 22 hodin. Příjemnou atmosféru navodí večerní posezení u krbu, nebo večeře v romantické zimní zahradě. Restaurace má k dispozici oddělený salonek, který je vhodný pro pořádání soukromých akcí, oslav, hostin, a jiných událostí. Penzion Krista nabízí možnost zprostředkování živé či reprodukované hudby.

Kuchyně penzionu Krista vás pohostí vynikající nabídkou mnoha druhů jídel. Ochutnat můžete srnčí, divočinu, hovězí, vepřové, drůbež, ryby, ale také bezmasá jídla. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která se podává každé ráno v prostorách restaurace formou bufetu. V případě žádosti restaurace zajistí při pořádání akce raut.


Služby

Penzion Krista má pro vozy hostů k dispozici vlastní parkoviště, které je uzamykatelné a pro bezpečnost se ve 22 hodin se zavírá. V celé budově je možné využít bezdrátový internet. Je možné také využít ubytování v apartmánech Krista, Kristína, Baník I a Baník II, které se nacházejí v nedaleké obci Bublava.

Okolí

Okolí Kraslic tvoří dosud nepoškozená přírodní území s řadou vzácných druhů rostlin a živočichů. Proto tu jsou výborné možnosti pro turistiku a zimní sporty. Pro milovníky zimních sportů je v blízkém okolí mnoho běžeckých tratí, které vás zavedou až na nejvyšší vrchol Krušných hor. Přímo ve městečku Kraslice jsou v provozu dvě lanové dráhy a na Bublavě se nacházejí sjezdové tratě se třemi vleky. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilejší lyžaře.

V letních dnech je okolí místa penzionu Krista jako stvořené pro relaxaci a zároveň pokochání bohatou přírodou. Je zde mnoho značených turistických stezek. Nedaleko se nachází hraniční přechod Kraslice-Klingenthal.

www.krista.cz


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Crossový trenažer inSPORTline za nejlepší cenu