logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Penzion Bublava

Telefon: +420 607 970 476
Webové stránky: www.penzionbublava.cz
Typ: Penzion
Oblast: Západní čechy
Město: Bublava
Adresa: Bublava 644, 357 22 Bublava, okr. Sokolov
Cena: penzionbublava@volny.cz

Zobrazit na mapě

Penzion Bublava se nachází v překrásné části Krušných hor, ve vyhledávaném zimním středisku BUBLAVA, v nadmořské výšce 750 n/m. Penzion leží přímo u sjezdovky (50 m) a k vleku i ze svahu zpět dojedete na lyžích, takže auto můžete nechat zaparkované po celou dobu pobytu na našem soukromém parkovišti přímo před penzionem.

Součástí penzionu je krásný restaurant s Wifi připojením zdarma. V přízemí penzionu je společenská místnost s TV a možností si v klidu zahrát hry,  přečíst si noviny apod. Venku je letní terasa pro 40 osob, tenisový kurt, hřiště na nohejbal a volejbal. Penzion Bublava má díky poloze vynikající podmínky pro rekreaci po celý rok i pro rodiny s dětmi.

Penzion se nachází na okraji hraniční obce Bublava, která leží v samém středu nejzápadnějšího výběžku Krušných hor v nadmořské výšce od 750 do 935 metrů. Pro svoji výhodnou polohu s dostatkem sněhu patří již od počátku minulého století mezi vyhledávaná celoroční turistická střediska, která okouzlí komorním prostředím, malebností, nádhernou přírodou a v poslední době i stále se zlepšující vybaveností v oblasti pestré nabídky služeb cestovního ruchu.

Lyžařský areál SKI-BUBLAVA prošel v posledních třech letech zásadní rekonstrukcí, která ho řadí mezi přední zimní střediska České republiky, jež nabízí celé spektrum lyžařských, gastronomických i některých dalších doprovodných služeb. Jeho účelem je poskytnout svým hostům příjemné prostředí pro jejich sportovní vyžití a volný čas.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich