logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Penzion a restaurace Hraničář

Telefon: +420 776616525 +420 608605525
Webové stránky: penzionhranicar.webnode.cz
Typ: Penzion
Oblast: Severní čechy
Město: Loučná pod Klínovcem
Adresa: Tereza a Roman Matulovi Háj 174 Loučná pod Klínovcem 43191
Cena: po tel.nebo terezarihova@seznam.cz

Zobrazit na mapě

* Penzion s kapacitu 45 osob nabízí příjemné ubytování v deseti 2 až 8 lůžkových standardně zařízených prostorných pokojích. V některých pokojích k dispozici umyvadlo . Sociální zařízení a sprchy s umývárnou jsou umístěny na patře a rozděleny zvlášť pro ženy a pro muže. Jsou celodenně udržovány v čistotě.
* Ubytovaným je k dispozici nekuřácký velký společenský sál s pingpongovým stolem o kapacitě až 60 osob kde je možno trávit volný čas atd. Penzion s restaurací a sálem je možno díky své dispozici a vybavením využít pro : školy v přírodě, lyžařské výcviky, dětské tábory, firemní školení, firemní akce, svatby, oslavy narozenin, promoce, sportovní soustředění a jiné akce.
* Naše restaurace s domácí kuchyní a příjemnou obsluhou vám zajišťuje pestrou nabídku teplých jídel po celý den. Pro školy je zajištěná celodenní strava včetně pitného režimu.
* Parkování je možné přímo u penzionu a je zcela zdarma. Parkoviště pojme až 15 aut nebo 2 autobusy.
* K dispozici úschovna lyží i kol.
* Rádi přivítáme i vaše čtyřnohé domácí mazlíčky.

Rekreace a služby v okolí


* V okolí 30 km od pensionu najdete: Lyžařské střediska Ski-areál Klínovec, Boží Dar-Neklid 4km, (SRN)Fichtelberg 4km. Skiareál Klínovec má mnoho sjezdovek s různou obtížností, je 100% zasněžován a denně udržován. Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras. Na sjezdovky vás od penzionu odveze ZDARMA Skibus.

* Pro letní čas je v okolí velké množství cyklotras s nejrůznější náročností, pěší turistika, možnost sportovního vyžití, půjčovna kol, koloběžek a jiného náčiní, sběr lesních plodů aj. Celoroční provoz sedačkové lanovky. Poznávací výlety v okolí Blatenský příkop, Božídarské rašeliniště, Starý hraniční kámen, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark aj. Výlety do aquaparku Chomutov, Klášterec nad Ohří – (tobogány, skluzavky, vodní atrakce), výlety do Karlových Varů, Jáchymova, výlety do SRN do známého městečka Oberwiezental, Anaberg aj.

Vybavení a službyPenzion Hraničář nabízí ubytování v 2-8 lůžkových standardně zařízených pokojích s možností TV, sociální zařízení a sprchy na patře. K dispozici Velký sál o kapacitě až 60 os. s pingpongovým stolem. Penzion se sálem je možno díky své dispozici a vybavením využít zejména na : Školy v přírodě, lyžařské výcviky, dětské tábory, firemní školení, firemní akce, svatby, oslavy narozenin, promoce a jiné oslavy, sportovní soustředění a jiné sportovní akce. Naše restaurace s příjemnou obsluhou a domácí kuchyní Vám zajišťuje pestrou nabídku teplých jídel po celý den. Parkování zajištěno přímo u penzionu pro až 10 os.aut či autobus. Úschovna lyží a kol. Přivítáme i Vaše čtyřnohé mazlíčky. V blízkosti pěší přechod do SRN, v okolí možnost sportovního nebo kulturního využití. Kolektivům, organizacím, školám upřednostňujeme individuální přístup, smluvní ceny, slevy až 20%.

Poloha a dosažitelnost

  • Penzion HRANIČÁŘ se nachází v severní části Krušných hor v klidné obci Háj u Loučné pod Klínovcem nejvyšší hory Krušných hor (1244 m.n.m). Zde je známý velký skiareál Klínovec se spoustou sjezdovek, běžkařských tras, turistické a cyklistické stezky aj.
  • Zhruba 4km od Háje leží město Loučná kde je pěší přechod do Německa do světoznámého zimního střediska Oberwiesental se skokanskými můstky, letní bobovou dráhou pro děti i dospělé nad kterým se týčí Malý a Velký Fichtelberg se sjezdovkami. Ideální poloha našeho penzionu v klidné části vesničky zajišťuje maximální klid a pohodu, kterou určitě oceníte.
  • Během zimních měsíců doporučujeme použití sněhových řetězů

Náš tým

Tereza Matulová

Tereza Matulová

Zodpovědný vedoucí:

Telefon: +420 776616525

E-mail: terezarihova@seznam.cz

Roman Matula

Roman Matula

Kuchařo-topič, údržbář a horský průvodce:

Telefon: +420 608605525

E-mail: terezarihova@senam.cz

Nemo

Nemo

Vnitřní alarm

 

Monty

Monty

Venkovní alarm


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Sportovní výživa a posilovací stroje Ronnie.cz