logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Pension ,,H

Rychlý kontakt

E-Mail:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslici pět

Typ: Penzion
Oblast: Západní čechy
Město: Vršek
Adresa: Vršek 36 362 51 Jáchymov
Cena: od 400

Zobrazit na mapě

Rodinný pension leží v krásném lesním prostředí Krušných Hor v nadmořské výšce cca 1000 m, 25 km od Karlových Varů, 6 km od hraničního přechodu se SRN Boží Dar - Oberwiesenthal. Nejbližší městečko Abertamy je vzdáleno 3 km
V okolí pensionu se nacházejí značené stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě velké množství udržovaných sjezdových (Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Abertamy, Pernink) a běžeckých tratí.
NABÍDKA
Penzion H je vhodný pro firemní školení, pořádání rodinných oslav (svateb, narozenin), sportovních soustředění a také pro relaxační a ozdravné pobyty. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauna, solarium, posilovna. V letních měsících můžete využít tenisový kurt který lze přeměnit na mini fotbalové hřiště.
GASTRONOMIE
Nabídka tradiční české domácí kuchyně, místní speciality jsou podávány restauraci horského stylu s možností celodenního stravování s kapacitou 50 osob. V areálu penzionu se nachází venkovní ohniště (open air barbecue) které je pro návštěvníky penzionu k dispozici.
---------------
Restaurace
* zařízena v horském stylu
* možnost celodenního stravování
* domácí kuchyně
* místní speciality
* dřevěný interiér
* krb
* kapacita cca 50 míst
* Wi-Fi free - možnost bezplatného připojení na internet
* točíme Budějovický Budvar

Ubytování
* jednolůžkové pokoje
* dvoulůžkové pokoje
* třílůžkové pokoje (apartmá typu B)
* čtyřlůžkové pokoje (apartmá typu A)
* stylové zařízené pokoje
* v objektu pensionu se nachází vlastní parkoviště
(v noci uzavřené)

Vybavení pokojů:

Sprcha, WC, TV, SAT, lednice, všechny pokoje v prvním patře a většina ve druhém patře mají balkón.

Sport & Turistika

V areálu pensionu je k dispozici multifunkční sportovní hřiště (15 x 40 m) s umělým trávníkem (tenis, malý fotbal, nohejbal), krytý bazén (9 x 4 x 1,5 m) s celoročním provozem, sauna, solárium a posilovna. Možnost zapůjčení lyží, horských kol a vybavení pro nordic walking.
V okolí pensionu se nacházejí značené stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě velké množství udržovaných sjezdových (Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Abertamy, Pernink) a běžeckých tratí.

Velké činky a jednoruční činky pro sportovce