logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Hotel INGE a restaurace Místo u Chomutova

Telefon: 474 342 794, 725 767 140
Webové stránky: www.hotelinge.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY CHOMUTOVSKO
Oblast: Severní čechy
Město: Místo u Chomutova
Adresa: Místo č.p.110 Místo 43158
Cena: dle ceníku nebo dohodou

Zobrazit na mapě

-

-

Hotel INGE a restaurace

Místo u Chomutova

 

HOTEL INGE ***

Tříhvězdičkový HOTEL INGE nabízí svým klientům ubytování v blízkosti hradu Hasištejna, který se nachází v klidné lokalitě Krušných hor. Hosté se mohou ubytovat v 30 pokojích    s vlastním sociálním zařízením, minibarem a televizí.

Hotel INGE nabízí cenově dostupné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a mezonetových - čtyřlůžkových pokojích.

V přízemí hotelu je k dispozici restaurace s kompletním jídelním servisem  o kapacitě 42 míst a recepce s 24 hodinovým provozem. V letních měsících je restaurace rozšířena o cca 20 míst venkovním sezením.

Hotel dále nabízí sportovní a odpočinkové vyžití.

V rámci služeb Vám nabízíme bazén s protiproudem, pro zpříjemnění relaxace whirpool, finskou saunu a infrasaunu.

Dále nabízíme svým klientům dvě bowlingové dráhy s příjemným posezením a vlastním barem.

Doplňkové služby hotelu: Nordic Walking s instruktorem, masáže.

V hotelu je možné připojení k internetu ZDARMA.

 

POKOJE V HOTELU INGE ***

Celkový počet pokojů: 30
Lůžková kapacita: 77
 
Ve všech 30 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a mezonetové - čtyřlůžkové.

Všechny pokoje jsou zařízeny novým a moderním nábytkem. 

Pro klienty hotelu je k dispozici výtah (suterén/přízemí/1.patro/2.patro)

Všechny pokoje jsou vybaveny:
- LCD TV
- Telefon
- Připojení k Internetu
- Minibar (vybaven dle přání hosta) 
- Trezor
- Psací stůl
- Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou

 

 

 

Jednolůžkový pokoj - single

maximální počet osob: 1

možnost přistýlky: ne

pokoj se samostatným lůžkem 


 

 

Dvoulůžkový pokoj - double

maximální počet osob: 2

možnost přistýlky: ne

pokoj se dvěmi oddělitelnými postelemi


 

 

Čtyřlůžkový pokoj - mezonet

maximální počet osob: 4

možnost přistýlky: ne

pokoj se čtyřmi oddělitelnými postelemi

Ceník ubytování

 

 

RESTAURACE

Hotelové hosty a návštěvníky rádi přivítáme v moderně a stylově zařízeném restaurantu, s kompletním jídelním servisem. Návštěvníci ocení jak příjemou a rychlou obsuhu, tak i kvalitu nabízených pokrmů a nápojů. Celková kapacita restaurace je 42 míst. Prostory restaurace jsou zejména vhodné k uspořádání firemních večírků a školeních s rautovým občerstvením,svatebních hostin, abiturientských večírků apod. V letních měsících lze využít prostory venkovní hotelové terasy a vychutnat si klidné posezení na čerstvém vzduchu uprostřed krušnohorských lesů. 


Snídaně:

PO - NE 08.00 - 10.00 hodin


Otevírací doba:

  PO - ČT 10.00 - 21.00 hodin

 PÁ - SO 10.00 - 22.00 hodin NE 10.00 - 21.00 hodin

 

 

WELLNESS A BAR

Poloha Hotelu INGE v Krušných horách nabízí velké možnosti sportovního vyžití, ať už jde o procházku po značených turistických cestách, cyklotrasách, nebo lyžování v nedalekém lyžařském centru Klínovec.

Návštěvníci a hosté hotelu si mohou zpříjemnit pobyt i přímo v našem zařízení. A to v bazénu s protiproudem, finskou saunou, infra saunou nebo na bowlingu, při hře šipek, stolního tenisu či fotbálku 

 

SPORT
TURISTIKA

REZERVACE

Pro rezervaci pokoje prosíme použijte online rezervaci nebo vyplňte kontaktní formulář. Rezervaci Vám potvrdíme na Váš e-mail.

 

ONLINE REZERVACE

přímá rezervace

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Na těchto stránkách naleznete odkazy, které Vás dovedou k zajímavým místům Ústeckého kraje a pomohu Vám ještě více si zpříjemnit aktivní pobyt v hotelu INGE.


Hrad Hasištejn

Nejbližší města v okolí hotelu jsou:

CHOMUTOV (13km)

První zmínka o Chomutově pochází z 29. března 1252, kdy Bedřich Načeradův z Chomutova daroval městečko řádu německých rytířů, kteří zde roku 1254 zřídili svou komendu (středověké sídlo). Od 16. do 18. století se v blízkosti Chomutova těžil kamenec, pozůstatkem tohoto dolování je nynější Kamencové jezero na východním okraji města. Zdroj: www.wikipedie.cz 

KADAŇ (14km)

První písemná zmínka o Kadani je z roku 1183. Město v dnešní podobě bylo založeno pravděpodobně na konci 11. století. 23. dubna 1186 daroval kníže Bedřich obchodní sídlo řádu Johanitů. O několik desetiletí později byla Kadaň povýšena na svobodné královské město, byl vystavěn královský hrad a minorité si zde zřídili klášter s kostelem sv. Michaela. Zdroj: www.wikipedie.cz 

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (15km)

První písemná zmínka o místě pochází z roku 1352, kdy zde řád benediktýnů založil svůj klášter („claustrellum“). Nejdůležitějším majitelem panství byl od 16. století až do konce 19. století rod Thunů. V tomto období postavili barokní kostel nejsvětější Trojice, novogotický zámek a vybudovali také rozsáhlý anglický zámecký park se salou terrenou (zahradním sálem). Zdroj: www.wikipedie.cz

JIRKOV (18km)

Počátky města nejsou přesně doloženy a pravděpodobná doba vzniku je koncem 13. století. Založení Přemyslem Otakarem II není potvrzeno. Kolem roku 1300 je doložena stavba gotického kostelíka. V historických kronikách je Jirkov rovněž nazýván jako obec Borek (dnes čtvrť Jirkova) nebo Jurkov. První doložitelný záznam je z roku 1352. Nedaleko obce je Červený hrádek, jehož vznik se datuje na počátek 15. stol. Zdroj: www.wikipedie.cz


nahled
Crossové trenažery a elipticaly pro trénink