logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Hotel Ostrov Tisá - Restaurace Ostrov Tisá - ubytování

Telefon: +420 475 222 428
Webové stránky: www.hotelostrov.com
Typ: OBCHODY-SLUŽBY TISÁ
Oblast: Severní čechy
Město: Ostrov u Tisé
Adresa: Ostrov u Tisé 12, 403 36
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: Loc: 50°48'14.46"N, 14°2'46.268"E

Zobrazit na mapě

Hotel Ostrov Tisá

Restaurace Ostrov Tisá

-

http://www.penzion-hotel.cz/foto/male/ostrov-hotel-tisa_1301048364.jpg

-

Hotel Ostrov Tisá 

Restaurace Ostrov Tisá 

Ostrov u Tisé 12, 403 36 

telefon recepce: 475 222 428

e-mail:hotelostrov@hotelostrov.com

facebook: Hotel Ostrov

www.hotelostrov.com

GPS: 50°48'14.46"N, 14°2'46.268"E
-

http://www.hotelostrov.com/media/galleries/4/IMG_9771.jpg

-

Hotel Ostrov Tisá - Restaurace Ostrov Tisá

Jste milovníci aktivního odpočinku, chcete zažít něco nového, neobvyklého nebo strávit příjemnou a klidnou dovolenou?

Okolí Ostrova a Tisé Vám nabízí nepřeberné množství zážitků a cílů Vašeho letního cestování.

Hotel Ostrov naleznete uprostřed přírody v obci Ostrov u Tisé v blízkosti skalního města Tiské stěny, 20 km od Ústí nad Labem. Je umístěn na odlehlém místě a obklopen unikátními scenériemi pískovcových skal, lesů a rybníků.

Ideální prostředí pro romantický, relaxační nebo sportovní pobyt, rodinné víkendy i dovolené, vynikající podmínky pro pořádání pracovních setkání, školení, firemních akcí a zážitkových pobytů.

Odreagovat se můžete sportem a využitím turistických a cyklistických tras, poznáním kulturních a historických památek nebo odpočinkem a koupáním u hotelu. Inspirujte se našimi tipy na výlety, které jsme pro Vás prověřili a vřele doporučujeme!

V oblasti není signál žádného mobilního operátora. Zdánlivý nedostatek může být výhodou. Ideální podmínky k odpočinku i soustředěné práci nerušené telefonáty. Pro opětovné spojení s okolním světem můžete využít bezplatné připojení k internetu nebo pevné linky.

-


http://www.hotelostrov.com/media/img/pokoj30.jpg

-

Ubytování a pokoje

Nabízíme ubytování ve dvou vzájemně propojených budovách (budova 1 a 2) se společným vchodem, recepcí, restaurací, lobby barem a relaxačním centrem s bazénem.

Budova č. 2 je s výtahem (bezbariérový přístup v celém komplexu hotelu a do pokojů v budově č. 2.)

Kapacita hotelu je 31 pokojů.

Naše elegantně zařízené pokoje nabízí komfort ubytování 4-hvězdičkového hotelu. Každý pokoj má svoji atmosféru, danou jednak půdorysem a jednak výhledem na okolní krajinu - výhled do údolí, na panorama skal, na hladiny rybníků před hotelem nebo na louku a les u hotelu. Každý pokoj je zařízen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Můžete si zvolit nekuřácký nebo kuřácký pokoj. K dispozici je bezbariérový pokoj, všechny pokoje v budově č. 2 jsou dostupné výtahem.

-

malý dvoulůžkový pokoj

-

standardní dvoulůžkový pokoj

obr. standardní dvoulůžkový pokoj

-

standardní apartmán až pro 4 osoby

obr. apartmán až pro 4 osoby

-

apartmán deluxe až pro 5 osob

obr. apartmán de-luxe až pro 5 osob

-

http://www.static-hotel.cz/images/photos/1/731/1470871067-ostrov-3.jpg

-

Vybavení pokojů

Koupelna s vanou se sprchovou zástěnou / sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby, fén, minibar, trezor, pracovní stůl, TV, Internet

Skladba pokojů

 • 6 apartmánů
 • 24 dvoulůžkových pokojů
 • 1 bezbariérový pokoj - dvoulůžkový, vybavený bezbariérovým sociálním zařízením

Možnost přistýlek, dětské postýlky
Pokoje v budově č. 2 jsou nekuřácké
V ceně je zahrnut celodenní volný vstup do relaxačního centra hotelu pro ubytované hosty

Hotelové služby

Hotel Ostrov nabízí nepřeberné množství základních i doplňkových služeb

Ubytování - 25 dvoulůžkových pokojů, 6 apartmánů, popis konkrétního vybavení jednotlivých pokojů naleznete zde

Relaxační centrum - celodenní volný vstup pro ubytované

-

http://www.penzion-hotel.cz/foto/velke/ostrov-hotel-tisa-bazen2_1301048506.jpg

-

 • krytý bazén s protiproudem a masážními tryskami
 • whirlpool
 • pára
 • masáže

Konferenční sál / 70 míst, salonek / 30 míst

Internet WiFi

Doprovodné programy

 • cyklistické výlety - možnost zapůjčení horských kol
 • turistické výlety - informace a mapy v recepci hotelu
 • zajistíme hudbu k poslechu i tanci
 • programová doplnění společenských akcí - moderování, taneční show, přehlídky ap.

Restaurace / 75 míst

Letní terasa / 30 míst

Lobby bar / 35 míst

Parkování před hotelem - bezplatné, parkoviště monitorováno kamerovým systémem / 35 míst, bus

Dětské hřiště

-

https://www.restu.cz/ir/restaurant/7d7/7d75441b2562035f58baa3a732a4f88c.jpg

-

RESTAURACE

V Hotelu Ostrov**** je pro Vás k dispozici restaurace s výjimečnou nabídkou kulinářských specialit. Všechny ingredience, ze kterých jsou pokrmy připravovány jsou té nejvyšší čerstvosti i kvality.

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s vyhlášenými gastronomickými poradci Lukášem Uherem a Lukášem Krepčíkem, nový jídelní lístek, ve kterém najdete vybraná menu z drůbežího, vepřového, hovězího masa a čerstvých pstruhů z nedalekých sádek.

-

 

-

http://www.kamsi.cz/edit/foto_kamsi/2011_03_b/71707_17356.jpg

-

Sladkou tečkou Vašeho kulinářského zážitku pak může být dezert domácí výroby.

Přijďte ochutnat naši kuchyni a vychutnat si romantiku prostředí a jedinečný výhled z Restaurace Ostrov.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Výhodné balíčky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy mohou být milou pozorností pro Vaše blízké. Obdarujte je poukazem na některý z našich pobytových balíčků nebo jim sestavte dárek na pobyt v našem hotelu podle Vašich představ. Kontaktujte recepci hotelu, rádi Vám s přípravou dárku pomůžeme.

-

-

-

 

rezervujte ihned

-
-

Okolí hotelu — ubytování Děčín

Královské město Děčín bylo založeno ve 13. století Přemyslem Otakarem II. a rozkládá se na obou březích Labe. Největší dominantu představuje Pastýřská stěna. Jde o nejníže položené město v České republice. Díky své poloze je Děčín atraktivním střediskem výjimečné přírodní oblasti Českého Švýcarska a je nazýván bránou severních Čech. Projděte tedy Děčínem jako bránou do hotelu Ostrov, který se nachází v blízkosti města a zároveň v pohádkově romantické přírodě.

Do velké části města zasahuje CHKO Labské pískovce — vydejte se na výlet a den zakončete klidnou nocí v našem hotelu, vzdáleném pouhých 15 m od města Děčín.

Děčín - ubytování

Do velké části města zasahuje CHKO Labské pískovce - vydejte se na výlet a den zakončete klidnou nocí v našem hotelu, vzdáleném pouhých 15 m od města Děčín.

Mezi největší zajímavosti města patří zámek Děčín s rozsáhlými zahradami a parky. Dále sem řadíme staré děčínské mosty z 15. a 16. století. Staroměstský most vede přes Ploučnici a Ovčí můstek, který je charakteristický svým vysokým klenutím. I na Masarykově náměstí a jeho okolí můžeme obdivovat historické objekty, jako jsou barokní kašna, měšťanské domy a barokní kostel sv. Václava a Blažeje. Za vidění stojí i synagoga z 20. století v Podmoklech. Po dni stráveném obdivováním architektury, na zámku Děčín či v děčínské ZOO jistě oceníte klidnou atmosféru našeho hotelu.

TIP: Poblíž naleznete také krajské město Ústí nad Labem.

Zajímavosti ve městě Děčín

Zámek Děčín

Klasicistní zámek Děčín se rozkládá na skalním ostrohu nad soutokem Labe a Ploučnice. Patří mezi nejvýznamnější historické památky severních Čech. Během staletí sloužil jako opěrný bod českého knížete, vojenská pevnost či sídlo několika významných rodů.

Celý objekt v dnešní době prochází rozsáhlou rekonstrukcí, díky které se zámku navrací jeho bývalá krása. Návštěvníci se mohou projít bývalým apartmá majitele zámku, potěšit se krásným výhledem na město a nechat se okouzlit neopakovatelnou atmosférou Růžové zahrady.

Více informací naleznete na stránkách Zámku Děčín.

Zoologická zahrada Děčín

V zoologické zahradě Děčín si můžeme prohlédnout nejen tradiční expozice evropských i exotických zvířat, ale především pro děti je tu připravena originální stezka, plná úkolů, zábavy i poznání. Příjemné prostředí lesoparku je ideálním tipem pro rodinný výlet. Těšit se můžete na připravené hry pro děti i dospělé. Pomyslnou třešničkou na dortu je Expozice Rajských ostrovů, která byla otevřena roku 2006. Seznámíte se zde s velkým množstvím exotických živočichů i největším mořským akváriem v kraji.

Aquapark Děčín

V Děčíně si můžeme užít zábavu v jednom z nejmodernějších rekreačně-sportovních komplexů v České republice s termální vodou. Aquapark se skládá z venkovní a vnitřní části. Díky teplotě termální vody je možné využívat obě části celoročně.

Okolí města Děčín

Město Děčín však láká návštěvníky zejména svým okolím, které poskytuje ideální podmínky k rekreaci i ke sportovnímu vyžití. Hustá síť značených turistických i cyklistických stezek, navazujících bezprostředně na komunikace, umožňuje poznat nejcennější krajinné a přírodní partie s nespočetnými vyhlídkami, vyhlídkovými restauracemi a s pozoruhodnými rozhlednami.

Mezi rozhlednami vyniká zejména majestátně vyhlížející kamenná věž Děčínský Sněžník, která byla postavena na stejnojmenné stolové hoře, ve výšce 723 m. n. m. Budete okouzleni výhledem na Lužické hory a krajinu Česko-saského Švýcarska. Místo je unikátní i svým prouděním vzduchu. Vlivem termických stoupavých proudů kolem stolové hory dochází k míšení proudů vzduchu až od Severního moře. Pro blahodárné účinky bývá toto místo přezdíváno "Větrné lázně". Mezi další atraktivní rozhledny na Děčínsku patří např. Chlum, Sokolí vrch a Pastýřská stěna.

Jednou z turisticky nejatraktivnějších obcí Děčínska je Hřensko, otevírající přístup do strmých soutěsek říčky Kamenice - Tiché a Divoké soutěsky. Nevšedním zážitkem je plavba na pramicích. Žádný návštěvník by si také neměl nechat ujít světově proslulou Pravčickou bránu.

-

Okolí hotelu —  Ústí nad Labem

Ústecko bylo po dlouhou dobu považováno pouze za průmyslovou oblast. Navštivte severočeské město Ústí nad Labem a přesvědčte se, že i v této lokalitě najdete mnoho kulturních a historických památek, které stojí za vidění. Náš hotel Vám může posloužit jako příjemné místo ke strávení noci pouhých 20 kilometrů od Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem - ubytování

Ačkoliv bylo město významně poškozeno americkými nálety na konci 2. světové války, střípky historického jádra zůstaly zachovány. Mezi nejvýznamnější ústecké památky patří neogoticky přestavěný kostel Nanebevzetí Panny Marie s šikmou věží, upravená hradní zřícenina hradu Střekova a výletní restaurace Větruše. Zajímavou moderní stavbou je Mariánský most přes řeku Labe. Hotel Ostrov nabízí vhodnou alternativu pro ty, kteří chtějí navštívit Ústí nad Labem a zároveň strávit noc v romantické přírodě.

TIP: Nedaleko našeho hotelu se nachází také město Děčín.

Zajímavosti ve městě Ústí nad Labem

Hrad Střekov

Tajuplná hradní zřícenina představuje výraznou dominantu na jihu města. Díky svému umístění nad pravým břehem Labe na znělcové skále, která se vypíná do výšky 100 m, ji nemůžete minout.

Zámek Velké Březno

Zámek Velké Březno je beze sporu jedním z nejkrásnějších zámků severních Čech. Budete obdivovat nejen místní architekturu, ale i jedinečný anglický park s velkým množstvím vzácných keřů a stromů. Na zámku se pravidelně pořádají komorní koncerty, sezónní výstavy a v neposlední řadě svatby.

Muzem města Ústí nad Labem

Ústecké muzeum patří k nejstarším v severo-západních Čechách. Vzniklo roku 1876 jako uměleckoprůmyslové muzeum. Mezinárodní proslulost získalo díky sbírce nerostů a hornin Českého středohoří. Dnes je zde umístěna stálá expozice, dokumentující dějiny Ústecka od pravěku až do dvacátého století, vč. významné události - bitvy u Chlumce v roce 1813.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách muzea.

Zoologická zahrada

Zoologickou zahradu najdeme na svahu Mariánské skály. Láká své návštěvníky na pestrou skladbu zvířat a příjemné prostředí. Děti i dospělí budou nadšeni z doprovodných programů, které zahrada pořádá. Návštěvníci se mohou podívat na krmení tuleňů, cvičení lachtanů, procházku a cvičení slonů apod. Pro dětské návštěvníky je tu připraveno dětské hřiště, kontaktní zoo, minigolf, dinosauří stezka a jiné.

Rozhledna Větruše

Město Ústí nad Labem se může chlubit restaurací s vyhlídkovou věží, která se vyjímá nad údolím řeky Labe. Tento vyhlídkový zámeček je vyhledávaným výletním cílem.

-

České Švýcarsko - ubytování

Stále více turistů dává přednost odpočinkové dovolené v přírodě, daleko od ruchu velkoměsta. Unikátní a rozmanitá příroda, dobře vyznačené stezky různých náročností, velké množství rozličných aktivit, zajímavá místa…

To vše je jen zlomek lákadel, kvůli kterým návštěvníci přijíždějí do Národního parku České Švýcarsko. Poznejte i Vy kouzlo této jedinečné lokality! Hotel Ostrov Vám nabízí komfortní ubytování přímo uprostřed přírody Českého Švýcarska.

Pro označení krajiny na obou březích Labe se setkáváme i s vžitým negeografickým názvem Českosaské Švýcarsko, který v sobě zahrnuje Národní park České Švýcarsko a sousední Národní park Saské Švýcarsko. Přečtěte si více o Saském Švýcarsku. Při poznávání přírodních perel této jedinečné krajiny však žádné hranice nehrají roli. Inspiraci pro plánování výletů můžete hledat na tomto místě.

Zajímavé místa v Českém Švýcarsku

Rozhledna a lanovka Komáří vížka

Rozhledna Komáří vížka, kterou nechal v roce 1857 kníže Clary Aldringen, je nejstarší rozhlednou Krušných hor. Najdeme ji na vrcholku hory Komáří hůrka, severně od Krupky. K rozhledně se můžete svézt lanovkou, která je nejstarší lanovou dráhou bez mezizastávky v České republice. Toto kouzelné místo nabízí jedinečný výhled na České středohoří a za dobré viditelnosti lze spatřit i vzdálené vrcholky Krkonoš. I okolí Komáří vížky je pro turisty atraktivní oblastí. V letním období jsou zde ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, vyzkoušet si můžete i projížďku na koních nebo paragliding. V zimě láká návštěvníky lyžařský areál Ski Komáří Vížka a velké množství upravených lyžařských tratí. Pro zobrazení mapy klikněte na fotografii.

Pravčická brána

Symbol celé oblasti Českého Švýcarska, Pravčická brána (na snímku výše), je okouzlujícím a fascinujícím výtvorem přírody. Tato národní památka je největší přírodní branou na kontinentu. Z množství vyhlídek můžete obdivovat samotnou bránu i velkolepé výhledy do okolní krajiny. Posedět můžete ve stylové restauraci výletního zámečku Sokolí hnízdo, který byl u tohoto skvostu postaven v roce 1881. Ve druhém patře můžete navštívit muzeum národního parku.

Hřensko – soutěsky říčky Kamenice

Soutěsky na říčce Kamenici patří k nejlákavějším cílům Českého Švýcarska. Můžete se těšit na nezapomenutelnou procházku po břehu říčky Kamenice, kterou z obou stran lemují vysoké skály. Tichou a Divokou soutěsku lze spatřit pouze z loďky. Romantická plavba na pramici, doplněná vtipným i poučným vyprávěním převozníka, dodá Vašemu výletu nevšední nádech romantiky. Virtuální prohlídka na stránkách skalnimesta.cz.

Jeskyně víl

Vydejte se na atraktivní výlet do jeskyně Víl nedaleko Kyjova. Pod tímto jedinečným pískovcovým sklaním převisem a v podzemních prostorách se každé zimní období stará příroda o unikátní ledovou výzdobu. Obdivovat můžete krásně vyvedené rampouchy všech velikostí, ledové záclony a další rozmanité útvary. Pro zobrazení interaktivní mapy klikněte na fotografii jeskyně.

-


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Creatin ethyl ester nejsilnější forma creatinu