logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Horský hotel Partyzán

Telefon: +420474341229
Webové stránky: www.hotelpartyzan.cz
Typ: Hotel
Oblast: Severní čechy
Město: Chomutov
Adresa: Horský hotel Partyzán Stážiště Chomutov 43003
Cena: dle platného ceníku na www nebo recepce@hotelpartyzan.cz

Zobrazit na mapě

Hotel byl po celkové rekonstrukci opět otevřen dne 1.8.2010.Hotel se nachází 2 km od Chomutova směr Blatno. Mapa Hotel je situován uprostřed lesa v absolutním klidu. Je tedy předurčen k relaxaci a odpočinku.


V současné době je v hotelu 10 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením LCD televizorem a satelitním příjmem zahraničních programů. Samozřejmostí je připojení k internetu na pokojích , restauraci čí venku na krásné terase.


V restauraci se nachází krásné stylové posezení pro 50 lidí. Součástí hotelu je konferenční sál pro, 100 lidí ve kterém je možné pořádat konference ,firemní večírky ,svatby nebo školení. Jako jeden z mála takových to sálů je vybaven možností uvnitř umístit třeba osobní automobil .


Vedle hotelu se nachází krásná terasa s kapacitou 120 lidí a úžasným výhledem. Obzvláště pak doporučuji východ slunce.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Anabolické látky a legální anabolika pro svaly