logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** H o t e l J O H A N N

Telefon: Mobil +420 603 178 711 Pevná +420 353 851 155 SMS : 603 178 711
Webové stránky: www.hotel-johann.cz
Typ: Hotel
Oblast: Západní čechy
Město: Smolné Pece
Adresa: Smolné Pece 25 362 25 Nová Role
Cena: od 450,- Kč - hotel.johann@seznam.cz
GPS: 50°17'38.95"N, 12°45'37.274"E

Zobrazit na mapě

Hotel JOHANN najdete v malebném prostředí Podkrušnohoří v obci Smolné Pece , vzdálené 10 km od lázeňského centra Karlových Varů. Pro naše hosty nabízíme ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem a satelitním příjmem, většina z nich také balkonem. Pokoje vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi.
K příjemnému ubytování patří také kvalitní a vytříbená kuchyně. Proto jsme pro Vás připravili několik specialit z naší domácí kuchyně, které si můžete vychutnat jak při posezení v příjemné restauraci, tak na terase s výhledem na okolní přírodu. K jídlu Vám nabídneme Plzeňské pivo nebo výběr z Moravských vín.
Jestliže máte důvod k oslavě, nabízíme Vám správné prostředí pro svatby a slavnostní příležitosti. K dispozici je salonek pro uzavřenou společnost 25 osob, který je také vhodný pro školení a semináře. Zeptejte se nás, a my Vám sestavíme MENU a program podle Vašeho přání.
Pro příznivce zimních sportů nabízejí lyžařská střediska ve vzdálenosti asi 10 až 15 km upravené běžecké stopy a sjezdovky v areálech Pernink, Nové Hamry, Boží Dar a Klínovec. V některých střediscích je možno využít služeb půjčovny lyžařského vybavení a pro začátečníky lyžařské školy. Od jara do podzimu se nabízí ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo houbaření.
V okolí lze navštívit lázeňská města - Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy Lázně, Kynžvart, státní zámek Bečov, hrad Loket, klášter premonstrátů v Teplé, nebo přírodní rašeliniště Kladská a další zajímavosti Západních Čech.

V restaurantu  hotelu JOHANN

pro Vás rádi připravíme  :

Romantickou večeři při svíčkách  -  pro zamilované i pokročilé,

svatební hostinu a rodinné oslavy   -  k různým příležitostem....

Příjemné prostředí hotelového salonku je vhodné  pro firemní akce,

podnikové večírky a školení. 

V případě potřeby jsme schopni uzavřít restauraci a hotel pro veřejnost - pouze k Vašemu využití. ...  s možností ubytování.

Nabídka pro školy v přírodě, pobyty pro děti

 Rádi poskytneme naše prostory pro Vaše děti, zajistíme celodenní stravování, pitný režim.

V případě nepříznivého počasí máme k dispozici útulný salonek s možností sledování TV s připojením DVD, hraní her nebo lze využít jako učebnu.

 Ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, max. kapacita 35 osob.

Volné prostory kolem hotelu je možno využít k rozmanitým sportovním aktivitám, opékání buřtů..

Dobrodružství a noc strávená pod stanem v blízkosti hotelu určitě láká každého, do lesa je to co by "kamenem dohodil"......

Zeptejte se nás, připravíme cenovou nabídku dle Vašich požadavků pokud to bude v našich silách....

 Cena za pobyt je individuální, dle počtu dětí a dospělých, dle délky ubytování a typu stravování.

další info na našich stránkách

Infocentrum

Ski areál Velflink PerninkSki areál Velflink Pernink..

Ski areál Velflink Pernink se nachází v obci Pernink 20 km jihozápadně od krasjého města Karlovy Vary. Areál leží na severozápad..

(8km)

Ski areál Nové HamrySki areál Nové Hamry

Ski areál Nové Hamry se nachází v pohoří Krušné hory na severozápadě České republiky. Areál nabízí 4 vleky a dětský vlek Tatrapo..

(8km)

PlešivecPlešivec

Plešivec je čedičový vrchol v Česku . Nachází se v Karlovarském kraji, v Krušných horách , 2 km jihovýchodně od Abertam .O hořeP..

(9km)

Karlovy VaryKarlovy Vary

Karlovy Vary je statutární město Karlovarského kraje. Nachází se v západní části České republiky na soutoku řek Ohře, Rolava a T..

(11km)

Mlýnská kolonádaMlýnská kolonáda

Mlýnská kolonáda je jednou z kolonád lázeňského města Karlovy Vary (Česká republika ) . Nachází se na Mlýnském nábřeží v jihový..

(12km)

Rozhledna DianaRozhledna Diana

Rozhledna Diana je významnou dominantou města Karlovy Vary v České republice . Rozhledna byla zbudována v letech 1912 až 1914 v..

(12km)

Vřídelní kolonádaVřídelní kolonáda

Vřídelní kolonáda patří mezi jednu z nejmladších karlovarských kolonád. Nachází v centru Karlových Varů v České republice. Vříde..

(12km)

Císařské lázněCísařské lázně

Císařské lázně jsou od roku 2010 Národní kulturní památkou v České republice . Nachází se v Karlovarském kraji, v centru krajské..

(12km)

Goethova vyhlídkaGoethova vyhlídka

Goethova vyhlídka je rozhledna s restaurací. Nachází se v městské části Hůrky v lázeňském městě Karlovy Vary v České republice. ..

(13km)

Ski areál Náprava  JáchymovSki areál Náprava Jáchymo..

Ski areál Náprava Jáchymov se nachází nad lázeňským městem Jáchmov v severozápadní části České republiky. Areál nabízí 3 vle..

(13km)

Svatošské skálySvatošské skály

Svatošské skály jsou mohutné žulové útvary nacházející se v údolí řeky Ohře. Skály patří do chráněné krajiné oblasti Slavkovský ..

(12km)

Rozhledna Blatenský vrchRozhledna Blatenský vrch

Rozhledna Blatenský vrch je vyhlídková věž. Nachází se 1,5 km severovýchodně od obce Horní Blatná v Karlovarském kraji v České r..

(12km)

Hrad LoketHrad Loket

Hrad Loket je středověký obranný hrad. Nachází se na severozápadě České republiky blízko lázeňského města Karlovy Vary. Hrad Lok..

(12km)

JáchymovJáchymov

Jáchymov je lázeňské město. Nachází se v severozápadní části České republiky. Město bylo založeno na začátku 16. století po nal..

(14km)

OlovíOloví

Město Oloví leží na rozhraní Krušných hor a Smrčin na obou březích říčky Svatavy, na cestě mezi Sokolovem a Kraslicemi. Ve městě..

(15km)

Krytý bazén SokolovKrytý bazén Sokolov

Krytý bazén Sokolov je sportovní a rekreační plavecký areál. Nachází se ve městě Sokolov na severu České republiky v Karlovarské..

(15km)

KrasliceKraslice

Město Kraslice se rozkládá na úpatí západočeské části Krušných hor v Kraslickém průsmyku. Sousedí s německým městem Klingenthal,..

(18km)

Hrad  Andělská horaHrad Andělská hora

Hrad Andělská hora je zřícenina středověkého hradu. Nachází se nad městečkem Andělská Hora na čedičovém vrcholu v Západních Čec..

(17km)

Koupaliště Michal SokolovKoupaliště Michal Sokolov..

Koupaliště Michal Sokolov je přírodní vodní areál. Nachází se na okraji města Sokolov v Severních Čechách. Umělá vodní nádrž vzn..

(15km)

Ski areál Neklid Boží DarSki areál Neklid Boží Dar..

Ski areál Neklid Boží Dar je lyžařské středisko blízko obce Boží Dar na úbočí hory Klínovec. Nabízí 6 vleků s přepravní kapacit..

(17km)

KlínovecKlínovec

Klínovec je nejvyšší vrchol Krušných hor. Ty se rozkládají na severozápadě České republiky. Klínovec dosahuje 1244 metrů nad moř..

(18km)

Ski areál NovakoSki areál Novako

Ski areál Novako je známé lyžařské středisko v Krušných horách v České republice. Areál se nachází ve středu obce Boží Dar a je..

(18km)

Ski areál BublavaSki areál Bublava

Ski areál Bublava se nachází v nejzápadnějším výběžku Krušných hor, téměř na hranici mezi Českou republikou a Německem. Jedná se..

(20km)

Skiareál KlínovecSkiareál Klínovec

Skiareál Klínovec se nachází v Krušných horách na severu České republiky. Jedná se o moderní lyžařský areál ležící na stejnojmen..

(20km)

OberwiesenthalOberwiesenthal

Oberwiesenthal je nejvýše položeným městem v Německu . Nachází se v Krušných horách v nadmořské výšce 914 m, u českých hranic n..

(20km)

FichtelbergFichtelberg

Hora Fichtelberg se nachází na německé straně Krušných hor v saské části. Jeho výška je 1214 m a patří mezi nejvyšší hory této s..

(20km)

Krásenský vrch u KrásnaKrásenský vrch u Krásna

Krásenský vrch u Krásna je zděná rozhledna u obce Krásno v centrální části Slavkovského lesa v Karlovarském kraji. Je považována..

(22km)

Koupaliště PerštejnKoupaliště Perštejn

Koupaliště Perštejn je rekreační areál. Nachází se na okraji obce Perštejn 6 km od města Klášterec nad Ohří v Karlovarském kraj..

(27km)

Hrad a zámek Bečov nad TeplouHrad a zámek Bečov nad Tep..

Hrad a zámek Bečov nad Teplou se nachází na severozápadě České republiky blízko měst Karlovy Vary a Horní Slavkov. Hrad byl vybu..

(24km)

Sfingy u MěděnceSfingy u Měděnce

Sfingy u Měděnce jsou skalní útvar a přírodní památka. Nacházejí se severně od města Klášterec nad Ohří v západní části České r..

(29km)

Erzgebirge Vogtland Erzgebirge Vogtland

Erzgebirge Vogtland je největší přírodní park v Německu . Zahrnuje více jak 200 přírodních památek, 15 chráněných krajinných ob..

(27km)

Zámek Klášterec nad OhříZámek Klášterec nad Ohří..

Zámek Klášterec nad Ohří se nachází ve městě Klášterec nad Ohří v severozápadních Čechách. Zámek stojí na levém břehu řeky Ohře ..

(31km)

Aquapark Klášterec nad OhříAquapark Klášterec nad Ohř..

Aquapark Klášterec nad Ohří je areál vodních atrakcí. Nachází se ve městě Klášterec na Ohří na severozápadě České republiky. Aq..

(31km)

Přírodní rezervace SOOSPřírodní rezervace SOOS

Přírodní rezervace SOOS je unikátní přírodní rezervace, v níž vyvěrají minerální prameny. Jsou zde rašeliniště a takzvané mofet..

(30km)

Hrad VildštejnHrad Vildštejn

Hrad Vildštejn je jeden z nejstarších hradů v České republice . Nachází se v obci Skalná severně od města Františkovy Lázně . ..

(32km)

Motýlí dům ŽiroviceMotýlí dům Žirovice

Motýlí dům Žirovice je tropický skleník nacházející se cca 2 km od Františkovcýh Lázní , u obce Žirovice směrem k přírodní rezer..

(33km)

GrünbachGrünbach

Grünbach je malá obec v Krušných horách na okraji přírodního chráněného parku Erzgebirge Vogtland v Německu. Městečko zvláště př..

(33km)

KadaňKadaň

Kadaň je historické město v Česku . Nachází se v Ústeckém kraji, jihozápadně od Chomutova , na levém břehu řeky Ohře. V současno..

(37km)

Františkovy LázněFrantiškovy Lázně

Františkovy Lázně je lázeňské město na západě České republiky. V současné době má cca 5000 obyvatel. Františkovy lázně byly zalo..

(35km)

Rozhledna Háj u AšeRozhledna Háj u Aše

Rozhledna Háj u Aše je mohutná kamenná rozhledna. Nachází se na stejnojmeném kopci asi 2km od města Aš. Rozhledna Háj u Aše měří..

(40km)

ChebCheb

Cheb je město ležící na západě České republiky při hranici s Německem. Město leží na řece Ohři. Místo kde dnes město stojí bylo ..

(36km)

Hrad SeebergHrad Seeberg

Hrad Seeberg je románsko gotická stavba. Nachází se v obci Poustka - Ostroh nedaleko města Cheb na západě České republiky. Hrad..

(39km)

Hrad ChebHrad Cheb

Hrad Cheb je zřícenina středověkého hradu. Nachází se vě městě Cheb v Západních Čechách. Již v 9. století stálo na místě hrad..

(37km)

Hrad HasištejnHrad Hasištejn

Hrad Hasištejn je gotický hrad. Stojí na ostrohu u obce Místo blízko cesty z Chomutova do Klášterce nad Ohří v České republice. ..

(39km)

Zámek KynžvartZámek Kynžvart

Zámek Kynžvart se nachází jižně od obce Lázně Kynžvart, v západních Čechách. Na úpatí Slavkovského lesa, na soutoku tří potoků. ..

(34km)

Zámek ChyšeZámek Chyše

Zámek Chyše se nachází cca 25 km jihovýchodně od města Karlovy Vary v České republice . Novogotický zámecký areál je veřejně př..

(40km)

Zámek Krásný DvůrZámek Krásný Dvůr

Zámek Krásný Dvůr je zámecká budova. Zámek se nachází v Ústeckém kraji 18km jihozápadně od města Žatec v České republice. Histo..

(44km)

Nechranická přehradaNechranická přehrada

Nechranická přehrada je umělá vodní nádrž. Nachází se v Severních Čechách mezi městy Kadaň , Žatec a Chomutov . Vodní plo..

(45km)

Ski area Mariánské LázněSki area Mariánské Lázně..

Ski area Mariánské Lázně je lyžařský sjezdový areál. Nachází se blízko lázeňského města Mariánské Lázně v České republice. Ar..

(36km)

Rozhledna HamelikaRozhledna Hamelika

Rozhledna Hamelika stojí na stejnojmenném kopci ve výšce 722 m.n.m. Hamelinka se nachází přímo ve městě Mariánské Lázně nedal..

(36km)

Freizeitpark PlohnFreizeitpark Plohn

Freizeitpark Plohn je rekreační park zaměřený pro malé i velké návštěvníky. Leží v blízkosti města Lengenfeld , přímo v přírodní..

(40km)

Krytý bazén Mariánské LázněKrytý bazén Mariánské Lázn..

Krytý bazén Mariánské Lázně je plavecký areál. Nachází se ve městě Mariánské Lázně na západě České republiky. K dispozici je ba..

(37km)

Mariánské LázněMariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou druhé největší lázeňské město v České republcei. Nachází se na západě země v Karlovarském kraji. Mariánské ..

(37km)

Koupaliště Lido Mariánské LázněKoupaliště Lido Mariánské ..

Koupaliště Lido Mariánské Lázně je letní rekreační areál. Nachází se cca 2km od města Mariánské Lázně v České republice. Leží up..

(39km)

Schillerova rozhlednaSchillerova rozhledna

Schillerova rozhledna je vyhlídková věž. Nachází se na okraji obce Kryry nedaleko Podbořan v Ústecké kraji v České republice. Dř..

(50km)

Erlebniskletterwald GreifensteinErlebniskletterwald Greife..

Erlebniskletterwald Greifenstein je zábavní lezecký park v blízkosti městečka Thum , přibližně 20 km od města Chemnitz . Rozklád..

(41km)

Městská věž ChomutovMěstská věž Chomutov

Městská věž Chomutov tvoří dominantu historické části města. Jedná se o novogotickou věž. Ta se nachází na náměstí 1. máje ve mě..

(50km)

Město ChomutovMěsto Chomutov

Město Chomutov je bývalé okresní město ležící na okraji Krušných hor v severozápadní části České republiky . První písemná zmí..

(50km)

Městské lázně ChomutovMěstské lázně Chomutov

Městské lázně Chomutov je plavecký areál. Nachází ve městě Chomutov na severozápadě České republiky. Městské lázně Chomutov nabí..

(50km)

PlavnoPlavno

Plavno (Plauen) je německé město, které se proslavilo výrobou krajek. Nachází se ve spolkové zemi Sasko, na březích řeky Weiße E..

(50km)


Najít více zajímavostí »
Průvodce »
Vložte zajímavosti v okolí na Váš web »
Fotky z Panoramio jsou chráněny autorským zákonemKarlovy VaryPrůvodceSki areál Velflink Pernink (7.3km)
Ski areál Nové Hamry (8.1km)
Karlovy Vary (10.8km)
Mlýnská kolonáda (11.6km)
Rozhledna Diana (11.6km)
Vřídelní kolonáda (11.8km)
Císařské lázně (12km)
Goethova vyhlídka (12.8km)
Ski areál Náprava Jáchymov (13.2km)
Svatošské skály (12km)
Rozhledna Blatenský vrch (11.9km)
Hrad Loket (11.9km)
Jáchymov (14.3km)
Oloví (15.1km)
Krytý bazén Sokolov (15.3km)
Kraslice (18.3km)
Hrad Andělská hora (17.5km)
Koupaliště Michal Sokolov (15.5km)
Ski areál Novako (17.2km)
Skiareál Klínovec (17.6km)
Ski areál Neklid Boží Dar (17.6km)
Klínovec (18.5km)
Ski areál Bublava (19.7km)
Oberwiesenthal (20.3km)
Fichtelberg (20.4km)
Krásenský vrch u Krásna (21.5km)
Koupaliště Perštejn (26.7km)
Hrad a zámek Bečov nad Teplou (23.8km)
Erzgebirge Vogtland (26.7km)
Zámek Klášterec nad Ohří (31km)
Aquapark Klášterec nad Ohří (31.4km)
Přírodní rezervace SOOS (30.1km)
Motýlí dům Žirovice (32.8km)
Grünbach (33.4km)
Františkovy Lázně (34.9km)
Rozhledna Háj u Aše (40.3km)
Cheb (36.4km)
Hrad Seeberg (38.5km)
Hrad Cheb (36.8km)
Hrad Hasištejn (39km)
Zámek Kynžvart (34.1km)
Zámek Chyše (40.4km)
Zámek Krásný Dvůr (43.6km)
Nechranická přehrada (45.1km)
Ski area Mariánské Lázně (35.8km)
Rozhledna Hamelika (36km)
Freizeitpark Plohn (39.8km)
Krytý bazén Mariánské Lázně (36.6km)
Mariánské Lázně (36.9km)
Koupaliště Lido Mariánské Lázně (39.4km)
Schillerova rozhledna (49.5km)
Erlebniskletterwald Greifenstein (41.2km)
Městská věž Chomutov (50.1km)
Město Chomutov (50.2km)
Městské lázně Chomutov (50.2km)
Plauen (49.5km)
Podkrušnohorský zoopark Chomutov (50.8km)
Kamencové jezero (51.1km)
Zámek Manětín (47.6km)
Ski areál Mezihoří (50.6km)


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Crossový trenažer inSPORTline za nejlepší cenu