logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Blatno-Krušné hory Penzion Blatno a restaurace U Štěpána

Telefon: penzion +420 602 140 107, restaurace 606 673 269, rauty 606 725 072
E-Mail: penzionblatno [zavinac] seznam.cz
Webové stránky: www.blatno-restaurace-penzion.cz

Rychlý kontakt

E-Mail:
Předmět:
Zpráva:
Napište číslici pět

Typ: Penzion
Oblast: Severní čechy
Město: Blatno u Chomutova
Adresa: Blatno č.p.5 Chomutov 43001
Cena: po tel.dotazu penzionblatno@seznam.cz

Zobrazit na mapě

Penzion BLATNO má vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou v těsné blízkosti penzionu. V prostorách naleznete i kvalitní domácí restauraci ve které jsou podávány snídaně, obědy i večeře, případně lze posedět jen tak s přáteli u dobrého moku Zlatopramen, případně u sklenky kvalitního vína.

V prostorách penzionu je k dispozici stylové ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s různým stupněm komfortu vybavení pro jednotlivé pokoje.


Vybavení pokojů je charakteristické pro horský komplex: (pohodlné lůžko, noční stolky, šatní skříně, konferenční stolky, křesílka, psací stolek se židlí, poličky, TV přijímač ve všech pokojích, minichladnička a standardně provedená koupelna s koupelnovými doplňky).


Ve vybraných pokojích penzionu, je volný přístup k internetu technologií WiFi. Nabízíme klidné a příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.


V blízkosti penzionu naleznete kvalitní cyklistické stezky, stezky pro pěší túry a mnoho dalších zajímavých lokalit


Restaurace u Štěpána
V naší rodinné restauraci.......


si můžete v klidu posedět a využít naší bohaté nabídky s klasické České kuchyně. Originálně vytvořená hospůdka v klasickém staročeském stylu, kde platí, že základním prostředkem pro dobrý a příjemný pocit je především klidné prostředí a pohodoví lidé. Atmosféra je vystavěna vysoce pozitivně. S tímto pocitem návštěvník rovněž odchází, což je dáno i tím, že byl posilněn vynikajícím českým pivem a výbornou kuchyní.nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Aminokyseliny a aminokyselinové suplementy