logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.02.2018)
SVÁTEK: Oldřich
ZÍTRA: Lenka

*** Bambini Caffe Chomutov Dětské centrum Chomutov

Telefon: +420739000452
Webové stránky: www.bambini-caffe.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY CHOMUTOVSKO
Oblast: Severní čechy
Město: Chomutov
Adresa: Zborovská 5342 Chomutov 430 01
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.4633178N, 13.4119378E

Zobrazit na mapě

Bambini Caffe Chomutov

Dětské centrum Chomutov

-

http://www.bambini-caffe.cz/index_htm_files/495.jpg

-

Bambini Caffe Chomutov

Dětské centrum Chomutov

Zborovská 5342 Chomutov 430 01

Tel.:+420739000452

www.bambini-caffe.cz

GPS:50.4633178N, 13.4119378E

-

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY BAMBINI CAFFE:

LETNÍ PROVOZNÍ DOBA 2016:

- KAVÁRNA BUDE OTEVŘENA PŘI NEPŘÍZNIVÉM POČASÍ (TRVALÝ DÉŠŤ, NÍZKÉ TEPLOTY PO CELÝ DEN)

- DÁLE LZE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ OTEVŘÍT PRO VĚTŠÍ SKUPINU LIDÍ ČI PRO NAROZENINOVÉ OSLAVY.

- POKUD BUDETE MÍT CHUŤ A ČAS, MŮŽETE NÁS NAVŠTÍVIT NA KOUPALIŠTI ČERVENÝ HRÁDEK V JIRKOVĚ, KDE S NÁMI MŮŽETE PROŽÍT KRÁSNÉ LÉTO.

KONTAKT: 739 000 452

OD 1. ZÁŘÍ BUDE KAVÁRNA OTEVŘENA DLE BĚŽNÉ PRACOVNÍ DOBY.

DÁLE PRO VÁS OD ZÁŘÍ CHYSTÁME PŘÍJEMNÉ ZMĚNY, JAKO NOVÉ MENU, NIŽŠÍ VSTUPNÉ, RŮZNÉ AKCE PRO DĚTI A JINÉ.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT.

VAŠE BAMBNINI CAFFE.

-

Bambini Caffe

Máte rádi posezení v příjemném prostředí a zároveň chcete, aby se  Vaše děti pořádně “vyřádily”?

Nyní máte možnost navštívit  kavárnu s rozšířenou dětskou hernou pro Vaše nejdražší.

Rodiče  jistě potěší široká nabídka nápojů (teplé, studené, alko, nealko), dále  můžeme nabídnout zákusky dle aktuální nabídky.

Pro děti je  připravené prolézačkové centrum s tunelem, skluzavkou, balónky a  dalšími atrakcemi, dále kolotoč, promítací koutek a taktéž sekce pro  nejmenší děti (stáří do jednoho roku).

Pro Vaše chytré  telefony/tablety je samozřejmě k dispozici WiFi zdarma.

Jak vznikl nápad vytvořit kavárnu s dětskou hernou?

Jako rodiče  dvou malých dětí, jsme marně hledali, kde strávit naše volné chvíle, kde si děti pohrají, a kde i my dospělí si můžeme dát dobrou kávu a nerušeně si odpočinout.

Později jsme zjistili, že toto místo nechybí jen nám, ale i ostatním maminkám a tatínkům.

A tak začaly plány naší kavárny.

Nyní tu jsme už pro vás a můžete nás navštívit každý den. Budeme se snažit pro vás připravit spousty zajímavých akcí, jak pro dětičky, tak pro dospělé.

Samozřejmostí je i pořádání dětských oslav.

-

Bambini Caffe

-

Bambini Caffe je splněný sen, kavárna a dětská herna přináší radost malým i velkým

Chomutov Na počátku byla touha. Jeho, stát se kavárníkem, její, pracovat s dětmi. Před rokem přestali manželé Hankovi snít a pustili se do díla. Po dvanácti měsících tvrdé práce otevřeli v centru města stylovou kavárničku s krásnou dětskou hernou.

herna 1 1811 2

Větší, menší, nejmenší

Svojí velikostí je Bambini Caffe jediné svého druhu na Chomutovsku. Rozlehlé prostory bývalé pizzerie nad supermarketem Billa zaplnilo dětské dvoupatrové interiérové hřiště, kolotoč, houpačka a klidová část s hračkami. Místo zbylo i na koutek pro úplně nejmenší, tedy děti do jednoho roku.

Strádat ale nebudou ani dospělí návštěvníci kavárny, jim je určena celá jedna strana útulného podniku. „Původně jsme měli v plánu otevřít kavárnu v jiné části budovy, tam to ale nešlo z důvodu horšího technického zázemí. Nyní jsme rádi, že jsme získali tento prostor. Práce tady sice bylo hodně, prostředí bylo v šíleném stavu, ale výsledek stojí za to," pochvalují si usměvaví majitelé David a Lucka.

herna 1 1811 6Kavárna po „francouzsku"

Částečnou inspiraci na otevření a vzhled podniku tohoto typu načerpala dvojice ve Francii. „Nápad jsme měli tak pět let. K realizaci samotné tedy dlouhá cesta, ale vyplatila se. Dá se říci, že jsme se nakonec nechali zlákat podobnými projekty ve Francii," přemýšlí mladý kavárník a při pohledu na plně obsazené „paletové" stolky a rozjásané děti nelze jinak, než souhlasit.

Zarazilo vás slůvko paletové? Je tomu skutečně tak. Stolečky i sezení jsou vyrobeny z palet a výsledný dojem se líbí. „Nechtěli jsme žádné, dnes tolik všudypřítomné plasty. Sice jsou asi dobré na údržbu, hezké to ale moc není. Proto jsme zvolili netradiční a podle našeho názoru zajímavý pokus a to stejné se týká i okolní výzdoby. A volba to byla dobrá, lidé interiér chválí," usmívá se Lucka.

Někoho možná napadne, že na klidné posezení kavárna s dětskou hernou není to pravé. „I v tomto směru je to v pohodě. Hosté, kteří potřebují klid, volí sezení v zadní části a tam v podstatě nejsou ničím rušeni," ukáže rukou vhodná místa David.

Menu

Co se možného občerstvení týká, i zde podnik nabízí velkou škálu možností. Od nepřeberného množství kávy, přes nápoje všeho druhu, a to včetně točeného piva a čtyř variací vlastně vyráběných limonád, až po nabídku jídel. „Návštěvníci si u nás mohou objednat polévku dle denní nabídky, panini, zákusky, palačinky, saláty, nabízíme i dětmi oblíbené hranolky či párek v rohlíku nebo třeba snídaňové menu," představují širokou škálu pokrmů Hankovi.

Celodenní vstupnéherna 1 1811 3

Kapacita míst v Bambini Caffe ve Zborovské ulici je sto lidí, herna je určena pro přibližně čtyřicet dětí. Otevřeno je zde sedm dní v týdnu od 9 do 19 hodin. Kromě výše popsaného je v kavárně k dispozici volná wifi síť a dva vstupy, z toho jeden bezbariérový (boční vchod). Vstup do herny zahrnuje poplatek ve výši 89 korun. „Tento poplatek platí po celý den, bez ohledu na to, zda rodina odejde a vrátí se, či nikoliv. Prostě je to jednorázové celodenní vstupné za dítě. Děti do jednoho roku mají hernu zdarma," vysvětluje David Hanka s tím, že není problém si zde objednat dětskou párty nebo narozeninovou oslavu.

„Dětský úsměv je nám odměnou"

Mladá dvojice věří v úspěch svého podnikání a současná návštěvnost dokazuje, že je na správné cestě. Do budoucna plánuje i akce většího typu, ta první se chystá už v brzké době. „Lidé jsou zde spokojeni a vrací se k nám, což je důležité. Maminky i tatínkové si u nás odpočinou, zatímco jejich děti se tady plně vydovádí. A kdybyste viděli to každodenní přemlouvání, že už je čas jít domů a jak moc se dětem nechce... To je ta pravá odměna za naši práci," shodují se závěrem sympatičtí manželé.

Další informace o kavárně Bambini Caffe najdete zde.

herna 1 1811 4


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde